Besturen

Verenigingsbestuur

Naam: Functie: E-mail: Telefoon: Mobiel:
Ton Selhorst Voorzitter selhorst@ziggo.nl  0031653242948″>06-53242948
Dirk Witteman Secretaris/Penningmeester administratievb@rtvdebollenstreek.com  0031630737486″>06-30737486
Bart Warmerdam Beheerder Clubhuis bart.warmerdam@ziggo.nl  0031252215282″>0252-215282  0031620447548″>06-20447548


Bestuur Renafdeling

Naam: Functie: E-mail: Telefoon: Mobiel:
Peter Bemelman Voorzitter peterbemelman@gmail.com 0031653195017″>06-53195017
Hans van Noort (a.i.) Secretaris
Sandra Bijwaard Penningmeester sandra.bijwaard@gmail.com 0031252516090″>0252-516090  0031629006200″>06-29006200
Paul Alkemade Bestuurslid Algemeen alkemade.p@gmail.com
Marco Meeuwissen Bestuurslid jun/nwl jeffrey.jaimy@hotmail.com 0031252421228″>0252-421228
Willem van den Berg Bestuurslid Jeugd willem@koelhuisvandenberg.nl  0031654937893″>06-54937893
Bert Conijn Bestuurslid Parcours en Jury famconijn@snelnet.net 0031252518948″>0252-518948
Sjors Handgraaf Bestuurslid
Wouter de Groot Ledenadministratie lidwordenRTV@outlook.com
sjors_handgraaf@live.nl
Marcel de Groot Adviseur wedstrijden/KNWU


Bestuur Toerafdeling

Naam: Functie: E-mail: Telefoon: Mobiel:
René van Kesteren Voorzitter renevankesteren24@gmail.com  0031634118736″>06-34118736
Maarten van de NoulandCoby van de Nouland PenningmeesterLedenadministratie maartencobyn@dutchgardens.org 0031252221998″>0252-221998
Chiel Renique Secretaris a.renique@hccnet.nl 0031252348468″>0252-348468
Kees van Oeffelen Bestuurslid Algemene zaken kvoeffelen@gmail.com
Bart Warmerdam Bestuurslid Algemene zaken bart.warmerdam@ziggo.nl 0252-215282 06-20447548


Jeugdafdeling

Naam: Functie: E-mail: Telefoon: Mobiel:
Willem van den Berg Algemene zaken, Bestuurslid rtvbjeugd@gmail.com
Eric de Groot Algemene- en Wedstrijdzaken rtvbjeugd@gmail.com
Maaike Harting Ledenadministratie rtvbjeugd@gmail.com
Jacqueline van Zuijlen Ledenadministratie rtvbjeugd@gmail.com
Eric de Groot Website / PR rtvbjeugd@gmail.com

 

 

Clubhuis

Naam: Functie: E-mail: Telefoon: Mobiel:
RTV De Bollenstreek Clubhuis 0031252412865″>0252-412865
Bart Warmerdam Beheerder Clubhuis bart.warmerdam@ziggo.nl 0252-215282 06-20447548
Tiny Reeuwijk Beheerder Kantine tiny.reeuwijk@hetnet.nl 0031252412113″>0252-412113 0031614931920″>06-14931920


Website

Naam: Functie: E-mail: Telefoon: Mobiel:
Sander Kivits Webmaster sander.kivits@gmail.com 0031625001254″>06-25001254

 

Back to Top